Szkolna definicja księgowości?

Ten komiks pokazuje, jak córa Antoniego jest wygadana. To po tacie ma tak szerokie pojęcie o otaczającym świecie, zwłaszcza o księgowości. W każdej definicji trochę prawdy jest i tak jest pewnie i w tej? Zagmatwać w księgach rachunkowych można wyłącznie nieświadomie, a zdarza się tak, jak ktoś nie korzysta z nowoczesnych narzędzi porządkujących podatek dochodowy. Zwłaszcza chodzi o podatek odroczony, który wg niektórych osób z naszej branży jest głównym winowajcą zniekształcenia wyniku finansowego.

Tagi: bilansowe zamknięcie roku 2015 roczne sprawozdanie finansowe utraty wartości odroczony podatek dochodowy

Zobacz inne komiksy z tymi bohaterami

Dodaj komentarz przez Facebook

Komentarze

  1. 17 ?????? 2012 12:48 ? ?????? eng.qais welcom to all mremepspleas any one wish to talk with me to improve his conversation in english languge im ready in any tim your savioreng.qais-- iraq

    Komentarz wysłany
  2. Thanks Steve for doing this show for me. The sun shines all year round down this side lol I must say that I lenart alot on solar energy today. and I will scrap the A/C units plan and find a alter. way to cool the house. I am looking forward for your next show. would love if its a video podcast. and I enjoy listening to your podcast. thanks alot.

    Komentarz wysłany

Napisz komentarz

Wszystkie pola są obowiązkowe!
Nieprawidłowy adres email!


captcha

24iValue

24iValue

Ten system
zrobi za ciebie
rachunek przepływów
pieniężnych!