Wywiad z GAGFIN. Część II

Chcecie wiedzieć, dlaczego taki blog a nie inny...? Koniecznie przeczytajcie ciąg dalszy wywiadu z bohaterami GAGFIN! Fragment poniżej.

"KP: To może zacznijmy od początku. Skąd pomysł na takiego bloga? Czyżby praca w finansach nie dostarcza wystarczających atrakcji?
 
Feliks: Ależ skąd! Praca w Finansach Pełnych Śmiechu, czyli Gagfin, jest tak ekscytująca i przynosi tak dużo atrakcji, że swoją radość chcemy dzielić z innymi. Nasi pomysłodawcy tłumaczą, że mamy być przeciwwagą dla negatywnych wiadomości, których pełno jest w mediach. Wszędzie mowa o kryzysie, podwyżkach, niekorzystnych zmianach przepisów, narzucaniu coraz to nowych wymogów regulacyjnych itd.? Właśnie ten brak równowagi powoduje, że ludzie są smutni i zbyt zestresowani, a przez to tracą poczucie zdrowego rozsądku i reagują nerwowo na zmiany. Wystarczy jednak trochę śmiechu, spojrzenia na to wszystko z boku, najlepiej z humorem. Dystans do siebie i do zmian w rzeczywistości sprawi, że zdrowy rozsądek zakróluje w podejściu do pracy u księgowych i audytorów.
 
Antoni: Feliks ma absolutną rację. Dodam, że moim wielkim marzeniem jest, aby..." (Więcej na http://www.ksiegowiprzyszlosci.pl/bazawiedzy/id/41)

Tagi: Wywiad z GAGFIN Leasing finansowy Jak księgować leasing finansowy Leasing operacyjny

Zobacz inne komiksy z tymi bohaterami

Dodaj komentarz przez Facebook

Komentarze

Skomentuj jako pierwszy/a ten wpis.

Napisz komentarz

Wszystkie pola są obowiązkowe!
Nieprawidłowy adres email!


captcha

24iValue

24iValue

Ten system
zrobi za ciebie
rachunek przepływów
pieniężnych!