Witaj w GAGFIN!

Nasz BLOG stawia na humor dla i o księgowych, audytorach, doradcach podatkowych, urzędnikach podatkowych i innych osobach pracujących w szeroko pojętej profesji księgowo-finansowo-podatkowej. Często uważa się, że tutaj nie ma miejsca na poczucie humoru, a to wcale nie jest prawda!!!

Dzięki wpisom i komiksom na blogu GAGFIN można nabrać dystansu do siebie i do swojej pracy. Przez pryzmat humoru łatwiej patrzeć na świat, który za kwotami, przepisami, zasadami często traci swój kolor. Mówi się, że śmiech wydłuża życie. GAGFIN chce postępować właśnie w myśl tej teorii!

GAGFIN, to nie jest zwykły humor! Nie chcemy rozbawiać wyłącznie słowem, ale słowem w połączeniu z komiksem. Specjalnie z myślą o naszych odbiorcach stworzyliśmy postaci głównych bohaterów, które występują w różnego rodzaju scenkach i opowiadają o zabawnych sytuacjach bądź są ich uczestnikami. Co więcej, komiksy serwowane na GAGFIN, to regularna porcja humoru, podzielona na kategorie:

Prawdy
Pytania

Zabawne definicje
U lekarza
Anegdoty
Humor z podtekstem

Włożyliśmy naprawdę bardzo dużo wysiłku w stworzenie GAGFIN i ilustrowanego humoru, który na nim jest publikowany.

Humor wspiera nasz partnerski serwis 24iValue, który oferuje pakiet usług elektronicznych z zakresu rachunkowości i podatków dostarczanych on-line przez stronę www. 24iValue to system ekspercki adresowany do tych samych osób, które bawi GAGFIN. Wejdź na stronę 24iValue.pl i przekonaj się, że praca w księgowości, podatkach czy audycie może być nie tylko zabawniejsza dzięki GAGFIN, ale także łatwiejsza dzięki innowacyjnym kalkulatorom wbudowanym w serwis 24iValue.


Samej radości z pracy w podatkach, audycie i księgowości!!!

Iwona Ekman
Zespół GAGFIN

24iValue

24iValue

Ten system
zrobi za ciebie
rachunek przepływów
pieniężnych!